Klub Pathfinder začíná v říjnu

Milí kamarádi,

moc vás všechny po prázdninách zdravíme a velice se těšíme na další dobrodružství, která spolu na schůzkách Klubu Pathfinder prožijeme.

Letošním tématem pravidelných týdenních schůzek jsou různé záhady, které budeme řešit. Naše společné bádání začne v pondělí 5. října.

První záhadou bude: tajná receptura

Kdysi dávno zlí bandité zajali sira Westna, který vlastnil tajemný recept k aztéckému lektvaru. Tento lektvar dokázal udělat lidi šťastnějšími. Od té doby, co Westna zajali, se tato receptura nenašla. Naším úkolem bude tuto recepturu najít, a pokud se nám to podaří, pokusíme se lektvar vyrobit 🙂

Tak se těším na nová dobrodružství – Helena Komasová

Co s sebou: Dobrou náladu a kdo sežene, může přinést prázdné platíčko od bonboniéry (do něho budeme rozlévat lektvar).

Na schůzku se mohou přijít podívat i neregistrovaní kamarádi.

Roční poplatek členství v Klubu Pathfinder je 100,- Kč.

Bližší informace Helena 774 664 662 nebo Pavel 608 739 855.

Kdy: pondělí 5. října v 15:00

Kde: Společenské centrum CASD
Komenského nám. 70 (vedle 1. ZŠ), Sedlčany

 

Čestný titul pro Klub Pathfinder z MŠMT

Klub Pathfinder, o.s. získal již podruhé čestný titul Organizace uznaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky pro oblast práce s dětmi a mládeží. Toto uznání je oceněním dlouholeté kvalitní práce v této oblasti a zároveň přitakáním k jasné vizi a plánům do příštích let. Je potvrzením poctivého a přehledného nakládání s finančními prostředky. Titul je udělen na období let 2011 – 2015. Ke slavnostnímu předání došlo 30. 3. 2011 a z rukou náměstkyně ministra školství Evy Bartůňkové jej převzal předseda KP David Čančík. Více o Pathfinder ZDE.